DAĞ MÜHENDİSLİK
İnşaat sektöründe 24 yıldır faaliyet gösteren bir yapıya sahip olan Dağ Mühendislik, kent insanının  ‘yeşille iç içe yaşama özlemini’ göz önüne alarak Türkiye’nin çeşitli yerlerinde yeni yaşam biçimi sunan projeleri hayata geçiriyor. 
1992’den bu yana şehirlerin kimliğini oluşturmada önemli rol oynayan Dağ Mühendislik, öncelikli değerleri olan çevreci, güvenli, kullanılabilir ve kaliteli projeleri zamanında hayata geçirme ilkesiyle hareket ediyor. 
 
Dağ Mühendislik hayata geçirdiği projelerden konut alan sakinlerinin yanı sıra kentlerin de geleceğini düşünerek stratejilerini belirlemektedir. Bugüne kadar 8 binin üzerinde konutu tamamlayarak binlerce aileyi ev sahibi yapan ayrıca AVM, Cadde Mağazaları, Öğrenci Yurtları , Oto Galeri Siteleri ve benzeri yapılar yapmış olup bunun yanı sıra bulunmuş olduğu Şehirlere marka kimliklerine katkıda bulunmuştur. Konya’nın lüks konut projeleri ‘Doğaşehir’ ve ‘Floraşehir’i projelendiren Dağ Mühendislik, yine Konya’nın en büyük yaşam ve alışveriş merkezi ‘Novada Outlet Konya’yı hayata geçirdi. 
 
Merkezi Konya olan Dağ Mühendislik, yatırımlarını şehir dışına taşıyarak ülke geneline yayılma politikası çerçevesinde İstanbul gayrimenkul pazarında da adından söz ettiriyor. İstanbul’da Emlak Konut GYO güvencesiyle projelendirilen dev yaşam şehri ‘Bahçekent  Flora’nın inşaat çalışmaları hızla ilerliyor. Bu projelerin yanı sıra Kartal’da Aydos ormanına sırtını dayayan ve yine Emlak Konut ortaklığıyla hayat bulacak olan ‘Tual Adalar’ projesinin inşaatına da devam eden Dağ Mühendislik, İstanbul’un en gözde lokasyonların da yeni yatırım hazırlıklarını da sürdürerek sağlam adımlarla büyüyor.  
 
Güvenilir, yenilikçi, gelişime açık, çağdaş, şeffaf ve istikrarlı duruşuyla en çok tercih edilen inşaat ve gayrimenkul geliştirme markaları arasında yer alan Dağ Mühendislik,  yapmış olduğu projelerle bilgi tecrübesiyle ülke ekonomisine hizmet etmeye devam edecektir. 
Sabiha Gökçen Havalimanı 9 dk.Kartal Metrosu 3 dk.Kartal İskelesi 6 dk.Tem Otoyolu 12 dk.E-5 3 dk.