Bir Nokta
Hayal Edin
Sabiha Gökçen Havalimanı 9 dk.Kartal Metrosu 3 dk.Kartal İskelesi 6 dk.Tem Otoyolu 12 dk.E-5 3 dk.
TUAL ADALAR’DA MUHTEŞEM BİR YAŞAM SİZİ BEKLİYOR

YEŞİLİ İLE GÜZELLİK KATTIĞI, OKSİJENİN BOL OLDUĞU AYDOS ORMANI VE ADALARIN MUHTEŞEM MANZARASI İLE İSTANBUL’UN EN GÜZEL İLÇESİ OLAN KARTAL’DA…

Temiz havası, mavi göletleri ve yeşil ormanları ile bu merkez adeta İstanbul’un cennetini oluşturmaktadır.
 
Geçmişte olduğu gibi günümüzde de vazgeçilmezliğini koruyan ve İstanbul’un en yüksek tepesini barındıran bu bölge; çeşit çeşit ağaçları, masmavi göletleri ve büyüleyici ada manzarası ile şehrin yoğunluğu ve stresinden kaçanların en uğrak bölgesi konumundadır.
BİR TARİHHAYAL EDİN
Temiz havası, mavi göletleri ve yeşil ormanları ile adeta cenneti bünyesinde bulunduran bu merkez, Osmanlı döneminde bile padişahların vazgeçilmez dinlenme yerleri arasında geliyordu.
 
Geçmişte olduğu gibi günümüzde de vazgeçilmezliğini koruyan ve İstanbul’un en yüksek tepesini barındıran bu bölge; Osmanlı döneminde bir dinlenme ve av alanıydı.
 
Padişah ve sultanların yazlık amaçlı bölgede yaptırmış olduğu köşk ve dağ evlerinin kalıntıları günümüzde buraya gelen ziyaretçilerine o zamanın destansı hikayelerine şahitlik etmeye devam etmektedir.
BİR YAŞAMHAYAL EDİN

Ferah, Şık, Konforlu Daire Seçenekleri ve Geniş Sosyal Alanları ile Prestijli Yaşam kapılarını ardına kadar sizler için açıyor.

Modern mimarisi, geniş, konforlu daire seçenekleri ve sosyal aktivite alanları ile şık ve prestijli bir yaşama adım atmanızı sağlıyor.
 
Her daim tadını çıkaracağınız görkemli adalar manzarasını, Tual Adalar’ın her noktasından keyfini sürebilirsiniz.
 
Metro’dan deniz ulaşımına, ana arterlerden toplu taşımaya her türlü ulaşım imkanı yürüme mesafesinde. Üstelik en gözde üniversite, hastane ve AVM’ler de hemen yanı başında. Arka tarafında tüm doğal cazibesi ve tertemiz havasıyla Aydos ormanı bulunurken önünde ise en alt katlardan itibaren sere serpe uzanan adalar ve deniz manzarası tabloyu tamamlıyor. Başkaları buna mükemmel yatırım, biz ise çocuklarımıza aktarılacak değerli bir yaşam diyoruz. 
Sabiha Gökçen Havalimanı 9 dk.Kartal Metrosu 3 dk.Kartal İskelesi 6 dk.Tem Otoyolu 12 dk.E-5 3 dk.
istanbul escort